Találatok száma: 425   Látható: << Előző 9 |10 |11 Következő >>
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 10Gbps SFP+ modul

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 10Gbps SFP+ modul (#154655)

LC csatlakozás, 850nm, Csak kettesével rendelhető!
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (#154656)

LC csatlakozás, 850nm, Csak kettesével rendelhető!
Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 10Gbps SFP+ modul

Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 10Gbps SFP+ modul (#154657)

LC csatlakozás, 1270/1330nm, Csak kettesével rendelhető!
Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 1Gbps SFP modul

Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 1Gbps SFP modul (#154658)

LC csatlakozás, 1310/1550nm, Csak kettesével rendelhető!
MikroTik RouterBOARD M11G 1x GbE LAN 1x miniPCI-e slot

MikroTik RouterBOARD M11G 1x GbE LAN 1x miniPCI-e slot (#155282)

Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, RouterOS L4
MikroTik RouterBOARD M33G 3x GbE LAN 2x miniPCI-e 2x SIM slot

MikroTik RouterBOARD M33G 3x GbE LAN 2x miniPCI-e 2x SIM slot (#155283)

Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, 3x Gbit LAN, 2x miniPCI-e, 2x SIM slots, USB, microSD slot, M.2 slot, RouterOS L4
Cat.5E UTP fali kábel toldó, kötöző doboz

Cat.5E UTP fali kábel toldó, kötöző doboz (#148367)

Betűző szerszámmal szerelhető
MikroTik S+85DLC03D SFP+ modul

MikroTik S+85DLC03D SFP+ modul (#136506)

SFP+ 10GbE Transceiver modul
MikroTik 48POW 48V 1,46A tápegység

MikroTik 48POW 48V 1,46A tápegység (#136965)

alkalmas az összes RouterBOARD-hoz
Legrand 24port 19" 1U CAT6a árnyékolt LCS2 patch panel

Legrand 24port 19" 1U CAT6a árnyékolt LCS2 patch panel (#137925)

6xRJ45 modulokból, LCS2 gyorscsatlakozós portok
Találatok száma: 425   Látható: << Előző 9 |10 |11 Következő >>
  • Általános
    • Keresett kifejezés
    • Gyártó
       
  • Garancia
    • Garancia ideje (tól)
    • Garancia helye
       
  • Alapadatok
    • Típus